Potęga podświadomości

Potęga podświadomości

Nauki społeczne i humanistyczne

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 288
Rozmiar 1,1 MB
Data premiery: 2014-01-17
Tytuł: Potęga podświadomości
Autor: Murphy Joseph
Tłumacz: Westwalowicz-Mogilska Ewa
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 288
Data premiery: 2014-01-17
Rok wydania: 2012
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11261353

Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie z nigdy wcześnie nie publikowanymi komentarzami autora.rewolucyjne techniki doktora murphy'ego  opierają się na sprawdzonej zasadzie: jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. nowe rozszerzone wydanie kultowej książki! sprzedaż w polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy.potęga podświadomości, to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc  umysłu i ducha.ian mcmahan, wykładowca, nauczyciel i naukowiec, zajmuje się badaniami nad motywacją. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Potęga podświadomości Pdf. Autor wielu książek. . Potęga podświadomości Ebook. Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów, będziesz cieszyć się orzeźwiającym snem czy nawet wyleczysz drobne dolegliwości.opanuj proste techniki przedstawione w potędze podświadomości i odkryj jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery , które stoją pomiędzy tobą i twoimi marzeniami.joseph murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw.

Komentarze

Mateusz Dziadkowiec

Mateusz Dziadkowiec

Witam czytelników. Potęga podświadomości to nie jest zwykła książka, która pomoże ci myśleć pozytywnie. To książka która mówi, że możesz wszystko. Nigdy w życiu nie czytałem niczego bardziej pozytywnego, ale nie jest to łatwa lektura. Ta pozycja wymaga wiary, lub przynajmniej odwagi i ciekawości. Autor twierdzi, że każdy jest a przynajmniej może być człowiekiem wierzącym niezależnie od wyznania i Ja się z nim zgadzam. A propos wiary, to uwierzyłem, że mogę napisać dobrą książkę i postanowiłem spróbować. Jest ona dostępna na tej stronie i wielu innych. Nosi tytuł "PODMUCH" i jest to powieść fantasy oparta na legendach podhalańskich. Pozdrawiam.

Wojciech Pawłowski

Wojciech Pawłowski

Czemu nie mogę pobrać zakupionego produktu na swój komputer. Nie mam żadnego kindle.

Kojak

Kojak

Super ksiazka... Polecam wszystkim ludziom... Mlodym i starszym...

Botanstudio

Botanstudio

Wcześniej kupiłem Audio - booka. Ponieważ chciałem szybko powracać do niektórych treści dokupiłem również e-booka.To solidna pozycja. Dająca pozytywnego ducha w życiu pełnym gonitwy i stresu.

Iwona Wawrzyczny

Iwona Wawrzyczny

Książka która potrafi pozytywnie nastawić do życia. Przede wszystkim pokazuje czytelnikowi jak patrzeć na świat pozytywnie

Zostaw komentarz