Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora

Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora

Informatyka

Wydawnictwo: Psychoskok
Liczba stron: 140
Rozmiar 21,9 MB
Data premiery: 2012-09-07
Tytuł: Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora
Autor: Wołk Krzysztof
Wydawnictwo: Psychoskok
Język wydania: polski
Liczba stron: 140
Data premiery: 2012-09-07
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11868286

Z tej lektury czytelnik nauczy się także współpracować z maszynami i sieciami opartymi o systemy z rodziny mac os x oraz linux. Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora Pdf. Została ona oparta na wersji rc systemu windows server 2012 w wersji angielskiej, dlatego też finalne nazwy funkcji w języku polskim mogą nieznacznie odbiegać od tych, które ukażą się wraz polską edycją systemu. Jest to idealna pozycja dla czytelników mających już dość encyklopedycznych pozycji i pragnących lektury ukierunkowanej na praktykę i ćwiczenia. . Czytelnik także zapozna się z innymi zaawansowanymi możliwościami nowego serwera. Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora Ebook. Książka została tak napisana, aby przechodząc przez nią od początku do końca, użytkownikowi udało się w pełni skonfigurować własny serwer, a następnie nadzorować jego działanie i nim administrować. Nie mniej jednak książka jest kompatybilna zarówno z anglojęzyczną jak i polskojęzyczną wersją systemu, która dopiero będzie miała swoją premierę. niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po windows serwer 2012. Stanowi ona propozycję nie tylko dla początkujących administratorów, lecz także dla tych doświadczonych, pragnących szybko i w przyjazny sposób poznać nowości nowego systemu serwerowego firmy microsoft. Współdzielenie się zasobami oraz wspólna praca w domenie czy grupie roboczej nie będzie stanowić dla czytelnika żadnego problemu. Prezentuje ona w sposób praktyczny najważniejsze funkcje i możliwości nowego systemu serwerowego. Poza niezbędną teorią zawiera także szczegółowe instrukcje i ćwiczenia, w których każdy, nawet najdrobniejszy element jest zawarty na zrzucie ekranowym objaśnionym tak, aby nawet osoba, która pierwszy raz pracuje z windows serwer spokojnie poradziła sobie z konfiguracją i administracją tymże systemem.

Komentarze

jpiwoda

jpiwoda

Książka zawiera podstawy odnoszące się do windows serwer 2012. Nie było w spisie treści, ale jednak brakuje mi trochę w tej książce komend power shell'a.

Mariusz Sieńkowski

Mariusz Sieńkowski

Idealna książka dla osób rozpoczynających przygodę z windows serwer. Napisana prostym językiem i dla topornych załączone obrazki.

Witek

Witek

Kupiłem i bardzo mi pomogła ta publikacja w poznaniu systemu forma jaka autor przyjął w książce prezencji konfiguracji systemu jest dla mnie bardzo czytelna same konkrety jak to robić - polecamszczególnie dla tych co zaczynają przygodę z Windows server zaawansowany użytkownik również skorzysta

Zostaw komentarz