Artur Rojek. Inaczej

Artur Rojek. Inaczej

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 168
Rozmiar 12,7 MB
Data premiery: 2015-11-13
Tytuł: Artur Rojek. Inaczej
Autor: Rojek Artur
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 168
Data premiery: 2015-11-13
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18550924

kim jest artur rojek? chłopakiem ze śląska, który wymarzył sobie, że w mysłowicach można grać jak w manchesterze. Liderem najważniejszej polskiej kapeli przełomu tysiącleci, któremu było jednak za ciasno w rockowym składzie, więc wybrał własną drogę. No i jeszcze: nie możesz być tylko „tym kolesiem z myslovitz”. w rozmowie z aleksandrą klich artur rojek oprowadza nas po swoim dzieciństwie na granicy wielu różnych światów, wprowadza za kulisy funkcjonowania rockowego fenomenu pod nazwą myslovitz, prowadzi w głąb swoich tekstów, opowiada, o czym mówi, kiedy mówi o muzyce, pływaniu, bieganiu, byciu sobą i byciu z innymi. to znacznie więcej niż biografia rockowego muzyka. Są jeszcze inne, równie ważne zasady: nie wierz w sztuczny świat, w którym wszystko zamienia się w sukces. Ale jest również kimś innym. Artur Rojek. Inaczej Pdf. To opowieść o chłopaku ze śląskiego familoka, który musiał siebie porzucić, żeby w końcu siebie odnaleźć. . Artur Rojek. Inaczej Ebook. Zawsze kimś innym, bo najważniejsza z zasad, jakimi kieruje się w życiu, brzmi: przekraczaj samego siebie, idź, biegnij, płyń zawsze własną drogą. Jednym z najważniejszych głosów polskiego rocka, który zmienił pisanie tekstów w żywą, ostrą poezję.twórcą off festivalu, najbardziej otwartego na nową muzykę miejsca w polsce. rojek jest każdym z nich.

Komentarze

Monika Oleś

Monika Oleś

Książka zabrała mnie w podróż do wcale nie tak spokojnego życia Artura Rojka. Mimo wielkiej sławy i mojego odwiecznego wrażenia, że Artur jest trochę snobistyczny, narcyzowaty, okazuje się, że jest po prostu normalny - trzyma się swoich zasad i wartości, przyznaje, że nie jest idealny i też ma swoje lęki, słabości, gorsze i lepsze dni. Odkrywa przed nami wiele ciekawostek zza kurtyny muzyka, które też otworzyły mi oczy na wiele spraw (nigdy wcześniej nie myślałam o koncertowaniu czy tworzeniu muzyki pod takim kątem - ale nie chcę za dużo zdradzać, przeczytajcie!;)) Naprawdę świetna książka! Bardzo mnie zaciekawiła, zainspirowała, od czasu, gdy ją przeczytałam zatrzymuję się przy każdej - zasłyszanej w radio czy na ulicy - piosence Myslovitz, Rojka, a przyznać muszę, że nigdy nie byłam jakąś ich gorliwą fanką. Poza tym, książka jest świetnie wydana! Podróż! Tak bym określiła tą książkę. Polecam!!!

Magdalena Wojczyńska

Magdalena Wojczyńska

Są artyści, którzy chętnie dzielą się swoją prywatnością, są aktywni na portalach społecznościowych, na bieżąco informują media o zmianach w życiu prywatnym i zawodowym, tłumacząc te działania potrzebą stałej obecności w świadomości swoich odbiorców. Z reguły osiągają tym, przeciwny do zamierzonego, efekt „wyskakiwania z każdej lodówki”, wywiady z nimi nużą powtarzalnością wątków, z czasem przestają być interesujący, gdyż ma się wrażenie, że odkryli już wszystkie karty. Na szczęście, jest też druga grupa: osób publicznych, które ostrożnie dawkują swoją medialną obecność, namówić je na rozmowę, czy wystąpienie publiczne to sztuka. Na takie wywiady się czeka, będąc ciekawym każdego zawartego w nich zdania. Do tej drugiej grupy niewątpliwie należy Artur Rojek, który w książce „Inaczej” rozmawia z Aleksandrą Klich. Więcej na http://kulturalnadzielnica.blogspot.com/

aniucha05

aniucha05

Książka odkrywa wiele nieznanych dotąd faktów dotyczących Artura Rojka - począwszy od dzieciństwa, inspiracji na teksty po historie z życia Myslovitz. Forma wywiadu sprawia że nie można się od niej oderwać. Przeczytałam ją w jeden wieczór i pewnie do niej wrócę.

Zostaw komentarz