Siostra burzy. Siedem sióstr. Tom 2

Siostra burzy. Siedem sióstr. Tom 2

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Seria: Siedem Sióstr
Liczba stron: 521
Rozmiar 3,6 MB
Data premiery: 2017-06-14
Tytuł: Siostra burzy. Siedem sióstr. Tom 2
Seria: Siedem Sióstr
Autor: Riley Lucinda
Tłumacz: Pstrągowska Maria, Rączkowska Marzenna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 521
Data premiery: 2017-06-14
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22299307

Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad jeziorem genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez pa salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się, że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki, które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia. ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. Siostra burzy. Siedem sióstr. Tom 2 Ebook. Informacje na temat anny rodzą w głowie ally pytania dotyczące przeszłości pa salta, w tym również to najważniejsze: co się stało z siódmą siostrą? . ally d'aplièse przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie, gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. W tym celu wyrusza do mroźnej norwegii, gdzie dowiaduje się o annie landvik, żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach, która otrzymała szansę wyjazdu do christianii, aby śpiewać na premierze poematu henrika ibsena "peer gynt". Siostra burzy. Siedem sióstr. Tom 2 Pdf.

Komentarze

Anonim

Anonim

Przewspaniała, budzące emocje historie. Niesamowita książka!

Dagmara

Dagmara

Fantastycznie wciągająca😉 kolejny tom losów Siedmiu Sióstr, mój pierwszy ebooku i nie wieżę, ze to piszę czyta się lepiej niz w wersji papierowej!

anegalwa

anegalwa

Pięknie napisana książka. dzięki wplataniu przez autorkę wątków historycznych popartych naukowymi opracowaniami czujesz się jak prawdziwy uczestnik historii sióstr.

Zostaw komentarz