21 lekcji na XXI wiek

21 lekcji na XXI wiek

Literatura faktu, reportaż

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Liczba stron: 456
Rozmiar 4,2 MB
Data premiery: 2018-10-30
Tytuł: 21 lekcji na XXI wiek
Autor: Harari Yuval Noah
Tłumacz: Romanek Michał
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 456
Data premiery: 2018-10-30
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 30582606

21 lekcji na XXI wiek Ebook. Jak zawsze jego tekst jest niezwykle elegancki, ludzki, ujmujący, a często też ironiczny." caroline sanderson, "the bookseller" wydanie pierwsze uzupełnione przez autora. . Co te zjawiska naszej codzienności mówią o człowieku i współczesnym świecie? harari, jak zwykle, stawia prowokacyjne pytania, ale i udziela błyskotliwych odpowiedzi, dzięki którym nasz coraz bardziej rozpędzony xxi wiek wydaje się choć trochę pojmowalny przez ludzki rozum. "książka "21 lekcji na xxi wiek" zamyka hat trick harariego... Krótka historia jutra". yuval noah harari, słynny izraelski historyk i wizjoner, w swej najnowszej książce skupia się nie na przeszłości ani na możliwej przyszłości gatunku ludzkiego, lecz na problemach, w obliczu których stoimy obecnie. "21 lekcji na xxi wiek" to zaproszenie czytelnika do wzięcia udziału w debacie na temat naszych czasów. jakie wyzwania stawia przed ludzkością teraźniejszość? nowa książka autora światowych bestsellerów "sapiens" i "homo deus. Harari z właściwą sobie lekkością, w krótkich rozdziałach, omawia i analizuje zjawiska, które dziś definiują cywilizację homo sapiens i wpływają na jej losy. donald trump, brexit, fake newsy, biotechnologia, sztuczna inteligencja, rozszerzona rzeczywistość, dewastacja środowiska naturalnego, kryzys uchodźczy, terroryzm, schyłek liberalizmu. 21 lekcji na XXI wiek Pdf.

Komentarze

IPHONE_USER

IPHONE_USER

Tytul sugeruje ze beda to lekcje. A lekcja powinna miec tytul, tresc i podsumowanie. A tu powszechnie znane opinie i dywagacje autora, niezbyt trafne przyklady. Jak w dobie internetu mozna pisac takie ksiazki, jak wszyscy maja dostep do tak powszechnie znanych tresci. Nie polecam tej ksiazki bo nie wnosi nic nowego.

Mirosław Bieniek

Mirosław Bieniek

wspaniała pozycja trudno oderwać się od czytania, powinna być w obowiązkowej lekturze POLECAM

Janusz

Janusz

Książka, która pokazuje nam co może nastąpić w najbliższej przyszłości w wyniku "kooperacji" technologii informacyjnej z biotechnologią [srach się bać].

Zostaw komentarz