Pisarka

Pisarka

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo WM
Liczba stron: 243
Rozmiar 2,6 MB
Data premiery: 2019-01-30
Tytuł: Pisarka
Autor: Michalak Katarzyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo WM
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 243
Data premiery: 2019-01-30
Rok wydania: 2019
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31512589

To również opowieść o dwojgu młodych ludziach – weronice i wiktorze – którzy mają tylko siebie, pragną jedynie poczucia bezpieczeństwa i prawa do miłości. Czy mogą zwyciężyć w nierównej walce z losem? "książka, którą oddaję do waszych rąk, jest wyjątkowa. Nigdy jej nie zapomnę…" ja-anka . Nawet nie próbuję zgadywać, które wydarzenia opisane w książce były udziałem katarzyny michalak, a które nie. Wzruszycie się przy niej i uśmiechniecie. Szczególnie pewien czarnooki drań i pewna rudowłosa dziewczyna…" katarzyna michalak, autorka "»pisarka« to opowieść o kobiecie, która nade wszystko pragnęła miłości. Po prostu dajcie się porwać powieści pełnej miłości i nienawiści. Nie przerwiecie czytania »pisarki«, dopóki nie przewrócicie ostatniej strony, a potem będziecie zawiedzeni, że już się skończyła!" klaudia1998 "piękna opowieść o tym, jak człowiek staje się tym, kim od zawsze chciał być – wbrew wszystkiemu. każdy ma swoją opowieść. Oto historia pisarki, która spośród tysięcy słów wybiera te najpiękniejsze, by je splatać w niezapomniane historie. Mimo to mam wrażenie, że po przeczytaniu jej najnowszej powieści, znam ją nieco lepiej, a jej osoba stała się jeszcze bliższa mojemu sercu…" olgas "jest to jedna z najpiękniejszych książek, jakie dotąd czytałam. Pisarka Ebook. Nie muszę dodawać, że włożyłam w nią mnóstwo emocji i serca? nie zgadujcie, ile katarzyny michalak jest w „pisarce”. Pełna miłości, bólu, nienawiści i namiętności. Mam nadzieję, że historia snuta na jej kartach porwie was, tak jak mnie porwała, a jej bohaterowie zapadną wam w serce i pamięć. Nie tylko dlatego, że to czterdziesta powieść w moim dorobku, jest też najbardziej osobista ze wszystkich dotychczasowych. Pisarka Pdf. Spraw, by twoja była wyjątkowa. słowa mogą niszczyć, ale mogą też ocalić.

Komentarze

anonymous

anonymous

Najsmutniejsza autobiografia, biografia jaką czytałam. Cieszę się, że w planach jest kolejna część, bo w przeciwnym razie życie nie miałoby sensu. Czekam z niecierpliwością na drugi tom.

Anonim

Anonim

Wzruszająca opowieść od której ciężko się oderwać.

Monika Lewandowska

Monika Lewandowska

Tak bardzo chciała bym napisać tu dużo .... ale nie umiem tych emocji obrać w słowa... czytając tę książkę wylałam tyle łez... łez które .... ciążą od 7 lat ale z którymi nauczyłam się żyć. Cudowna książka. To absolutny strzał w dziesiątkę. (Do autorki) Pani Kasiu... dziękuję.

Zostaw komentarz