P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Seria: Chłopcy
Liczba stron: 287
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2019-02-13
Tytuł: P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2
Seria: Chłopcy
Autor: Han Jenny
Tłumacz: Biernacka Matylda
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 287
Data premiery: 2019-02-13
Rok wydania: 2019
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31728546

W życiu dziewczyny pojawia się john ambrose, piąty adresat jej miłosnych listów, który nie kryje się z tym, że liczy na coś więcej niż przyjaźń. z okazji rozbiórki domku na drzewie, była paczka znajomych organizuje zabawę. P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2 Ebook. Dlatego zamierza wygrać. długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera „do wszystkich chłopców, których kochałam”! związek lary jean i petera przeżywa kryzys, kiedy chłopak spędza zdecydowanie zbyt dużo czasu z geneview. P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2 Pdf. Lara jean zrobi wszystko, aby geneview odczepiła się od petera. Wygrany może zażądać od wybranego przegranego dowolnej rzeczy. O ile wciąż będzie chciała petera. czy to możliwe, że można kochać więcej niż jednego chłopca jednocześnie? .

Komentarze

monikah

monikah

Dużo śmiesznych scen, będziecie parskać z radości. Ubaw po pachy! Czyta się jednym tchem i trudno się oderwać nawet na chwilę, tak bardzo ciekawi. Książka podobna do poprzedniej autorki, dlatego tak bardzo mi się podoba.

Kornelia

Kornelia

Mega super! Cały czas niepokoiłam się, że jestem coraz bliżej końca tej historii, a chciałam przedłużyć moją przygodę z książką. Zastanawia mnie, ile będę musiała czekać na więcej, mam nadzieję, że autorka się uwinie w krótszym czasie niż z tą książką.

anonymous

anonymous

Jak zaczniesz czytać, musisz skończyć . Od tej książki nie da się oderwać. Czytasz jednym tchem. Jeśli tak jak ja uwielbiasz Larę Jean i Petera i jesteś ciekaw ich dalszych losów musisz koniecznie sięgnąć po tę książkę! 😍Jest cudowna! I nie przestaniesz się śmiać ! 😁😂

Zostaw komentarz