P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Young
Seria: Chłopcy
Liczba stron: 287
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2019-02-13
Tytuł: P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2
Seria: Chłopcy
Autor: Han Jenny
Tłumacz: Biernacka Matylda
Wydawnictwo: Young
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 287
Data premiery: 2019-02-13
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31728546

W życiu dziewczyny pojawia się john ambrose, piąty adresat jej miłosnych listów, który nie kryje się z tym, że liczy na coś więcej niż przyjaźń. z okazji rozbiórki domku na drzewie, była paczka znajomych organizuje zabawę. P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2 Ebook. Dlatego zamierza wygrać. długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera „do wszystkich chłopców, których kochałam”! związek lary jean i petera przeżywa kryzys, kiedy chłopak spędza zdecydowanie zbyt dużo czasu z geneview. P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2 Pdf. Lara jean zrobi wszystko, aby geneview odczepiła się od petera. Wygrany może zażądać od wybranego przegranego dowolnej rzeczy. O ile wciąż będzie chciała petera. czy to możliwe, że można kochać więcej niż jednego chłopca jednocześnie? .

Komentarze

honciaponcia

honciaponcia

Wkrótce po zakończeniu pierwszego tomu ("Do wszystkich chłopców, których kochałam"), zaczęłam czytać drugi. Tak bardzo przywiązałam się do bohaterów, że nie mogłam poprzestać w "połowie drogi". Czy było warto? Zdecydowanie! Dlaczego? Po pierwsze: relaks. Książka jest niezwykle relaksująca, odstresowująca i przyjemna. Mamy tu dalsze perypetie głównej bohaterki: Lary Jean i jej sercowe zawirowania. Nastolatka nadal troszczy się o rodzinę, podejmuje trudne decyzje dotyczące miłości i przyjaźni, realizuje swoje zainteresowania. Książka napisana jest prostym językiem, pełno w niej rodzinnego ciepła i domowego ciasta, co funduje nam naprawdę sympatycznie spędzony wieczór. Po drugie: bohaterowie. Są naprawdę świetnie skonstruowani. Potrafią wytyczyć sobie kierunek postępowania i konsekwentnie ku niemu dążyć. Często w książkach tego typu spotyka się nad wyraz dojrzałych nastolatków, którzy czytają po nocach poezję i cytują wiersze z pamięci. W tej powieści bohaterowie mają swoje nastoletnie zainteresowania, a mimo to nie są nudni. Każda osoba wykreowana przez autorkę ma w sobie "to coś" - od nieśmiałego taty po bezpośrednią Kitty. Nastolatkowie są po prostu nastolatkami. Chodzą do szkoły, przeżywają pierwsze miłosne rozczarowania i popełniają gafy. Po trzecie: rodzinna atmosfera. Bardzo cenię sobie motyw rodziny w książkach. W "P.S. Wciąż cię kocham" rodzina jest przedstawiona w fantastyczny sposób. Jej członkowie szanują się nawzajem i wspierają. Mają ze sobą wspaniałe relacje. Mimo, że wszyscy są zupełnie różni, troszczą się o siebie, rozumieją się i nie ograniczają się nawzajem. Podsumowując, książkę bardzo przyjemnie się czytało. Był to miły przerywnik od powieści poruszających trudniejszą tematykę. Serdecznie polecam osobom, które lubią literaturę młodzieżową i szukają czegoś na odstresowanie, co jednocześnie nie będzie puste i nijakie. Podzielę się na koniec cytatem, który mnie urzekł. "Zaciskam palce na jego dłoni. Jeśli będziemy się wystarczająco mocno trzymali, wszystko będzie dobrze." Prawda, że sympatycznie napisane? :)

Katarzyna Łojek

Katarzyna Łojek

,,P.S. Wciąż Cię kocham" to pierwsza książka, którą przeczytałam dzięki punktom w serwisie Czytam Pierwszy- www.czytampierwszy.pl. Nie jest to gatunek, który wybieram najczęściej, ale kiedy już zabieram się za czytanie ,,młodzieżówek:, czytam je w jeden dzień, czasem nawet w jeden wieczór. Tak było i tym razem. Książka opowiada o życiu Lary Jean i jej miłosnych perypetiach. Z pewnością, warto najpierw przeczytać pierwszą część (,,Do wszystkich chłopców, których kochałam"), by zorientować się lepiej w losach bohaterki. Mimo młodego wieku wykazuje się wielką dojrzałością, podejmuje świadome decyzje, ale jej życie nie jest nudne, nie brak w nim młodzieńczego wigoru i szalonej miłości. Uwielbiam czytać takie książki, gdy zmęczy mnie literatura ,,wysokich lotów". Miłość Lary Jean i Petera ciągle jest wystawiana na próbę. Zaczyna się od nieprzyzwoitego filmiku, który pojawia się w sieci. Ciągły problem stanowi obecność Genevieve- byłej dziewczyny Petera i byłej przyjaciółki bohaterki. Ich perypetie się nie kończą, ale co z tego wynika? Tego trzeba się dowiedzieć. Bardzo przyjemna lektura, polecam każdemu, kto chce się zrelaksować. :)

Bożena

Bożena

Wiele pozytywnych recenzji napisano o tej książce, kocham czytanie. Nie mogłam się jej doczekać, nawet myślałem o angielskiej wersji, ale język jeszcze nie ten poziom. Dała mi dużo radości i uśmiechu.

monikah

monikah

Dużo śmiesznych scen, będziecie parskać z radości. Ubaw po pachy! Czyta się jednym tchem i trudno się oderwać nawet na chwilę, tak bardzo ciekawi. Książka podobna do poprzedniej autorki, dlatego tak bardzo mi się podoba.

Kornelia

Kornelia

Mega super! Cały czas niepokoiłam się, że jestem coraz bliżej końca tej historii, a chciałam przedłużyć moją przygodę z książką. Zastanawia mnie, ile będę musiała czekać na więcej, mam nadzieję, że autorka się uwinie w krótszym czasie niż z tą książką.

anonymous

anonymous

Jak zaczniesz czytać, musisz skończyć . Od tej książki nie da się oderwać. Czytasz jednym tchem. Jeśli tak jak ja uwielbiasz Larę Jean i Petera i jesteś ciekaw ich dalszych losów musisz koniecznie sięgnąć po tę książkę! 😍Jest cudowna! I nie przestaniesz się śmiać ! 😁😂

Zostaw komentarz