Prosty układ

Prosty układ

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 291
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2019-04-03
Tytuł: Prosty układ
Autor: Figaro K.A
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 291
Data premiery: 2019-04-03
Rok wydania: 2019
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32407235

ekscytująca, pełna namiętności historia niedoświadczonej dziewczyny i zabójczo przystojnego, bogatego mężczyzny! "prosty układ" to skrząca dzikim erotyzmem opowieść o dwojgu ludzi z zupełnie innych światów – łucji zarzyckiej, która kończy trzeci rok studiów i wchodzi w dorosłe życie, oraz dymitra andrzejewskiego – bogatego snobistycznego lalusia, który pracuje w firmie ojca, a kobiety traktuje wyłącznie przedmiotowo. W trakcie pobytu nad morzem dymitr proponuje młodej studentce niezobowiązujący układ. Łucja najpierw go odrzuca, jednak później, za namową przyjaciółki, przystaje na tę propozycję. czy łucji i dymitrowi będzie dane być razem? czy może życie szykuje im inny los? w przygotowaniu drugi tom powieści "zranione uczucia". . Mimo że mężczyzna nie odpuszcza, łucja jest odporna na jego urok. Prosty układ Ebook. Wszystko zmienia się, kiedy dymitr ratuje ją przed gwałtem. Dziewczyna nie jest w ogóle zainteresowana znajomością z przystojnym dymitrem. Prosty układ Pdf. Jednak dopiero wspólny wyjazd do kołobrzegu sprawia, że zbliżają się do siebie. Bohaterowie poznają się przypadkiem w obskurnym barze.

Komentarze

emka

emka

Dzika, namiętna, pełna zwrotów akcji - taka jest historia bohaterów "Prostego układu". Przeczytałam w jeden wieczór, nie mogłam się oderwać od lektury.

Sandra

Sandra

Obfituje w sceny erotyczne (opisane w przyjemny, nie żenujący sposób!). Pod względem fabularnym nie mam nic do zarzucenia - czyta się bardzo przyjemnie, autorka ma lekkie pióro. Pożyczyłam "Prosty układ" od koleżanki, nie wiem czy kupię swój egzemplarz, ale na pewno sięgnę po drugi tom.

pippa

pippa

Miłośniczki pikantnych historii na pewno nie będą zawiedzione "Prostym układem" ;) Gorąca, pełna emocjonujących dialogów i świetnie opisanych "scen" historia.

rubikon

rubikon

Kupiłam "Prosty układ" wiedząc, że sięgam po erotyk, nie zwyczajne romansidło. Czyta się z przyjemnością, autorka ma fantastyczny styl, świetnie napisane dialogi i opisy wybuchowych relacji między głównymi bohaterami.

Maria

Maria

"Prosty układ" pożyczyła mi koleżanka, miłośniczka erotyków. Skuszona jej namowami postanowiłam dać powieści szansę i nie zawiodłam się - dostajemy spójną fabułę z ciekawymi bohaterami, podoba mi się też sposób, w jaki autorka opisuje sceny erotyczne.

cytryna

cytryna

Historia burzliwego związku, która od pierwszych stron ocieka namiętnością, okazała się być jednocześnie fantastycznym portretem psychologicznym głównej bohaterki. Nie ukrywam, spodziewałam się po "Prostym układzie" kolejnego zwyczajnego erotyka (zawdzięczającego sukces jedynie scenom erotycznym), a dostałam fantastyczną, złożoną historię. Jedyny minus: bardzo szybko przeczytałam.

Zostaw komentarz